En İyi Mobil Tarayıcı Nasıl Seçilir?

03 Eylül 2017 Pazar, 11:33
en iyi mobil tarayıcı 2017
8vtqjifltf69f760b8ae29ecc1b98c Cep Telefonları Haberler  En İyi Mobil Tarayıcı Nasıl Seçilir?

En İyi Mobil Tarayıcıyı Seçmek için 4 Yöntem Nedir?

en iyi mobil tarayıcı hangisidir diye düşünenler için ve en iyi tarayıcıyı seçmek için birkaç yöntem bulunmaktadır. İnternet tarayıcıları, her sistemde düzgün olarak çalışmaz. Sizin için en kullanışlı olan tarayıcıyı seçmek, size daha faydalı bir internet gezintisi anlamına gelir. Tayacılardan sizin için en uygun olanını ufak birkaç yöntemle bulabilirsiniz. en iyi mobil tarayıcı 2017 uygulamaları hangileridir?

En İyi Mobil Tarayıcıyı Seçme Yöntemleri:

Çok basit yöntemlerle en iyi mobil tarayıcı bulmanız mümkündür. Bu yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

İşletim Sistemine Uygunluğu: Cihazların çoğalmasıyla birlikte, tarayıcıların da cihaza uygunluğu ön plana çıkmış oldu. Her işletim sistemine daha yakın olan tarayıcılar bulunur. Cihazınız hangi işletim sistemi ile çalışıyorsa, cihazınıza uygun tarayıcıyı seçmelisiniz. Böylece tarayıcı performansını tam anlamıyla kullanabilirsiniz.

Güvenlik Özelliği: Mobil tarayıcıların ne denli güvenli olduğu, seçilmesinin en önemli nedenlerdendir. Bir tarayıcının en çok aranan özelliği güvenli olmasıdır. Bilgilerinizi ne denli koruduğu, geçmiş özelliğinin kullanımı sorgulamanız gereken özelliklerdendir.

Tarayıcının özellikleri: Bir tarayıcı sizin ne kadar çok işinize yarıyorsa, o kadar vazgeçilmeziniz olacaktır. Örneğin, yer imlerine tek tıkla ulaşım, hız, ayarlar özellikleri gibi özellikler tarayıcıları birbirinden ayırırlar. Kendinize en uygun tarayıcıyı deneme yanılma yoluyla, özelliklerini keşfederek bulabilirsniz.

Performans: Tarayıcıların niteliklerinden en önemlisi de gösterdiği performanstır. Bir tarayıcı ne kadar hızlıysa, bilgisayarı kasmıyorsa, aranan şeyi tam olarak ve çok seçenekli olarak kullanıcının karşısına çıkarıyorsa, güvenliği üst seviyede ise, en çok tercih edilen tarayıcı o olacaktır.

 

En Çok Kullanılan İnternet Tarayıcıları Hangileridir?

en iyi mobil tarayıcı araştırmamızın son konusu ise en çok kullanılan mobil internet tarayıcılarıdır. Bu verilere göre, 2016 yılında en çok kullanılan tarayıcı Google Chrome oldu. Kolay kullanılır olması ve güncellemelerle gelen özellikleri, kullanıcılarını oldukça memnun ediyor.

İnternet Explorer, özellikle bilgisayar kullanıcıları arasında, hala çok tercih edilen tarayıcıların başında geliyor. en iyi mobil tarayıcı 2017 diğer uygulamaları ise şu şekilde sırayalabiliriz:

  • Edge
  • Firefox
  • Safari
  • Opera
  • Dolphin

Diğer İncelemeler:

Samsung E1050 Cep Telefonu İnceleme Samsung E1050 Cep Telefonu İnceleme
Samsung Galaxy J1 Ace Dual Sim Cep Telefonu İncele... Samsung Galaxy J1 Ace Dual Sim Cep Telefonu İnceleme
Asus Zenfone 2 Cep Telefonu İnceleme Asus Zenfone 2 Cep Telefonu İnceleme
Hangi Lastik Markasını Seçmeli? Hangi Lastik Markasını Seçmeli? İster yaz olsun ister kış olsun, arabanız varsa yaz kış demeden en iyi lastiği seçmelisiniz. Peki, aracınıza uygun en...
Telefonun Pil Ömrü Nasıl Arttırılır? Telefonun Pil Ömrü Nasıl Arttırılır? Yüksek pil tüketiminden mi şikayetçisiniz? Android telefonunuzun şarjı hemen bitiyor mu? Pil ömrünü azaltan uygu...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süre Doldu. Sayfayı Yenileyin!

error: Korumalı İçerik

Binlerce ürün incelemesi arasından hangi ürünü incelemek istersin ?

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
pornolar