Gizlilik Politikası

07 Ekim 2016 Cuma, 20:56
8vtqjifltf69f760b8ae29ecc1b98c  Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası Ve Kullanım Şartları

Bu Web Sitesine herhangi bir şekilde kullanarak, Sözleşme’ye tâbi olduğunuzu ve koşullarını okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz. Site Yönetimi ilerleyen zamanlarda bu Şartlar ve Koşullara uygun olarak Sözleşme’yi değiştirebilir, bu değişiklerden sonra da Web Sitemimizin kullanıma devam etmeniz halinde sözleşmenin güncelleşmiş halini kabul ettiğinizi gösterir nitelikte olduğunu anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

Sitemizin tüm hakları saklıdır. Sitede yer alan her türlü içeriğin telif hakkı hak sahiplerine aittir. Sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım gibi her türlü içeriğin telif hakları korunmaktadır.

www.yorumevi.com yazıları ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. Kaynak belirtmeden kopyalama ve kullanım yapılamaz.

Uyarı ve Kaldırma Politikası

www.yorumevi.com, “bildir ve kaldır” yöntemiyle çalışır. Eğer sitemizde yayınlanan materyal veya içerikle ilgili şikayetleriniz varsa veya yayınlanan materyal veya içeriklerin sizin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız, lütfen bildirimimizi ve kaldırma prosedürünü başlatabilmemiz için bizimle iletişim kurun. (Hem iletisim@yorumevi.com adresine, hem de iletişim sayfamızdan bildiriminizi yapabilirsiniz.) Bu prosedür uygulandıktan sonra, şikayetiniz incelendikten sonra site yönetimimiz ihlal edildiğini düşündüğünüz içeriği inceleyerek makul bir süre içinde kaldırmak için makul tüm çabaları gösterir. Lütfen şikayetinizi çekinmeden bize iletin. Sitemiz yasalara uygun, insan haklarını koruyucu bir yönetim benimsemiştir.

www.yorumevi.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Site yönetimi yazılan haberlerle ilgili hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda, istediği değişikliğe gidebilir. Site yönetimi yayınlanmış yazılardan kaynaklı hatalardan sorumlu değildir.

www.yorumevi.com ekibinin amacı farklı kategorilerde satışı yapılan ürünler ve hizmetlerle ilgili bilgiler paylaşmaktadır. İncelemesi yapılan ürün veya hizmetlerle ile ilgili bilgiler resmi satış sitelerinden alınan bilgiler baz alınarak özgün bir şekilde yazılmaktadır. Bu sitede değerlemesi yapılan ürün veya hizmetlerle ilgili herhangi bir firmayla bağlantımız bulunmamaktadır.  Sitemizdeki bilgilere dayanarak aldığınız ürünler veya hizmetlerle ilgili memnuniyetsizliğinizden site yönetimimiz sorumlu değildir. Site yönetimi kesinlikle taraflı bir değerlendirme yapmamaktadır. Yapılan yorumlar, incelemeler kişisel deneyimlere dayanmakta ve herkesin kendi düşüncesinden oluşmaktadır. Firmalar tarafından satışa sunulan ürünlerle ilgili ise sorumluluk tamamen firmalara aittir.

Sitemizde birçok firma tarafından satışa sunulan ürünler veya hizmetler hakkında değerlendirme, inceleme yapılmaktadır. Bu amaç doğrultusunda sitemizde herhangi bir ürün ile ilgili ürünün kullanım şekli, tasarımı, kalitesi, performansı gibi bilgiler ile birlikte bu ürünü kullananların üründen memnun kalıp kalmadıkları, ürün ile ilgili diğer kullanıcıların yorumları, ürün hakkında başka kişiler veya firmalar tarafından yapılan inceleme, yorum gibi benzer değerlendirmelere yer verilmektedir.

Sitedeki her türlü bilgi yasalarla koruma altına alınmıştır. Yazılan yazıların hakları gizli tutulmaktadır. Site yayınlanan içeriğin tamamının kopyalanıp farklı yerlerde kullanılması kesinlikle yasaktır. Yazıya link verilerek, kısmi kopyalama yapılabilir.

Sitemizde paylaşılan bilgiler üreticinin sitesinden bilgi amaçlı alınmıştır. Üretici firmaların ya da resmi satış sitelerinin paylaştığı bilgilerden dolayı doğabilecek herhangi bir zarardan site yönetimi sorumlu değildir. Sitemizde incelemesi yapılan ürünleri veya hizmetleri satın almanız durumunda, bu satın almanın sizleri tatmin edip etmeyeceği tamamen kişisel olduğundan, bundan yaşanan memnuniyetsizliklerden sitemiz sorumlu değildir. Memnuniyet algısı kişisel olup, yorumlar tartışmaya açık olduğundan dolayı yapılan yorum ve incelemelerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Ayrıca üretici firmaların satışa sunduğu ürünlerin işe yarayıp yaramadığı deneyim sonucu belirlendiğinden, ürün hakkında oluşan memnuniyetlik algısı herkese özeldir ve insandan insana değişmektedir. Paylaşılan tüm incelemeler tartışmaya açıktır. Yazılara yapılan yorumlardan dolayı www.yorumevi.com yönetimi sorumlu tutulamaz. Bilgilendirme amaçlı da olsa yorum yapanların ürünler hakkında abartılı beyanlarda bulunabileceği de unutulmamalıdır. Alım kararınızı verirken bunları da göz önünde bulundurunuz.

Sitemizde ürünlere yorum yapabilmek için giriş yapma / bilgi paylaşma zorunluğu vardır. Bu sebeple yorum yapabilmek için sistemin sizden isteği e-mail adresi, isim ve sosyal ağ ile bağlantı gibi her türlü isteklerde sorumluluk tamamen size aittir. Siteye giriş yapan kullanıcıların IP adresleri kayıt altına alınmakta fakat siteyi kullanırken vereceğiniz bilgilerin yanlış olmasından site yönetimimiz sorumlu değildir. Sitemiz gerçek kullanıcı deneyimini ön plana aldığından spam, bot gibi asılsız, taraflı yorumları engellemeyi amaçlamıştır. Bu sebepten dolayı yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur.

Değerlendirmeler, Yorumlar Ve Diğer Tartışma Alanların Kullanımı

Site Yönetimi kullanıcılar tarafından yayınlanan mesajları  düzenlemez veya denetlemez ve söz konusu Kullanıcı Mesajları’ndan dolayı hiçbir şekilde sorumlu veya yükümlü tutulamaz. Bununla birlikte site yönetimi, herhangi bir yorumu, yazıyı kendi takdiriyle herhangi bir nedenle ve önceden bildirmeksizin kaldırma hakkını saklı tutar.

www.yorumevi.com adlı Web Sitesi’ne giriş yapmakla ve yorumlarda bulunmakla, bu Web Sitesi aracılığıyla sitemizde aşağıdakilerden hiçbirini yayınlamayacağınızı açık şekilde beyan etmiş olursunuz (Site Kuralları):

  • Yanlış, yasa dışı, yanıltıcı, iftira içeren, taciz edici, kamu haklarına zarar veren, kötüleyici, mesajlar ve veriler.
  • Irkçı paylaşımlar yayınlamak.
  • Herhangi bir ticari sır, telif hakkı, fikri mülkiyet ya da özel haklarını ihlal eden içerikler.

Site yönetimi gerekli gördüğü takdirde, sağlanan hizmetlerdeki değişiklikler nedeniyle sözleşmeyi zaman zaman kendi takdiriyle değiştirebilir. Kullanıcı olarak sizler de bu değiştirilmiş sözleşme koşullarına tâbi olacağınızı peşinen kabul edersiniz.

Site yönetimi istediği zaman sunduğumuz herhangi bir hizmetin özelliğini içeriğini değiştirebilir, askıya alabilir veya kapatabilir. Ayrıca site yönetimi önceden bildirmeksizin teknik nedenlerle veriye erişimi, Sözleşme şartlarını ihlal ettiğinizi düşündüğümüzde belirli özelliklere ve hizmetlere sınırlamalar getirebilir, sitenin tümüne veya bazı kısımlarına erişiminizi kısıtlayabilir.

Kullanıcılara Ait Birkaç Kural

Üye olurken ahlaka uygun olmayan isim seçmek, reklam yapmak yasaktır. Profil resmi müstehcen ya da siyasi seçilmemeli. Aksi halde üyeliğiniz silinecektir. İtiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması Yönetici inisiyatifindedir.

Sitemizin çalışma sistemi ve kuralları hususunda katılımcıları bilgilendirme, site yönetimin bir görevi değildir. Katılımcılar site içeriğinden faydalanmak için bu kuralları okuyup, uymak zorundadırlar.

Site Kurallarına uymayan, dikkate almayan katılımcıların site içinde yazılar yazması engellenecektir. Bu tür işlemler ihtarda bulunulmaksızın da yapılabilir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri ile ilgili seçimlerinden site yönetimi sorumlu değildir.

Site içi yazışmalarda, yapılan yorumlarda küfür ve benzeri kaba ifadeler kullanılmaması ve başka birini küçük düşürücü, tahrik ve hakaret edici söylem ve tavırlardan uzak durulması özellikle gerekmektedir.

Her türde yapılacak olan din, mezhep ayrımcılığı; bu konuda tahrik edici, karşındakini küçük düşürücü içerikler yazmak tamamen yasaktır. Site içinde siyaset tartışmalarının yapıllması da yasaktır.

Kullanım Koşulları, Gizlilik Hakları ve Yükümlülükleri

www.yorumevi.com adlı ve bu adreste yayın yapan sitemize katılan, sitemizi kullanan, bilgi, görüntü, video, resim, fotoğraf gibi materyal gönderen kişi ve kuruluşlar aşağıdaki koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

1- KİŞİSEL BİLGİLER VE ERİŞİM

1.1. Üye ve kullanıcılar kendisinden istendiği takdirde, kimlik bilgileri, telefon bilgileri, tebligat adresi, yazışma adresi, e-posta, telefon, IP numarası gibi her türlü bilgiyi gerçeğe uygun bir şekilde vermek yükümlülüğündedir. Üye ve kullanıcılar, ödeme yapmalarının gerekmesi halinde gerektiğinde kredi kartı bilgilerini de internet yoluyla vereceklerini ya da internet üzerinden ödeme yapacaklarını, bu durumda işlemin güvenli gerçekleşmesinin sorumluluğunun kendilerinde olduğunu kabul ederler.

 1.2. Üye ve kullanıcılar web sitesi üzerinden yürütülen tüm faaliyetlerden yasalar gereğince temyiz kudretini haiz reşit kişilerce yapılması gereken işlem ve faaliyetlerin ancak kanunen reşit sayılan kişiler (18 yaşından büyük olma koşulu başta olmak üzere) tarafından yapılabileceğini, reşit olmayan kişilerin (18 yaşından küçükler başta olmak üzere) ancak yasal temsilcileri aracılığıyla işlem yapabileceğini, aksi halde www.yorumevi.com ve yöneticilerinin hiçbir sorumluluğu olmayacağını bildiklerini kabul ve taahhüt ederler.

 1.3. Üye ve kullanıcılar, siteye girmek ve bağlanmak için gerekli ekipman veya yardımcı servisleri edinmekten ve bunları korumaktan sorumludur. Üye ve kullanıcılar, servislerin kullanımı için gerekli modemleri, bilgisayar donanımlarını, yazılım ve uzun ya da kısa mesafe telefon servislerini, herhangi bir sınırlama olmadan, bilimum gerekli cihaz ve ekipmanı bulundurmakla yükümlüdür. Kullanıcı bu ve benzer ekipmanların veya yardımcı servislerin, ‘Servis’lerle uyumlu olması güvencesinden sorumludur.

2- ÜYE VE KULLANICILARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

2.1. Üye veya kullanıcıların sitede içinde bildireceği her türlü fikir tamamen kendi kişisel görüşü olmakla beraber yazılar sadece kendisini bağlar. Sitede siyasi propaganda amaçlı görüş ve bildiri yayınlanamaz, toplumun zararına olabilecek ya da genel ahlaka ve yasalara aykırı herhangi bir amaç güden etkinlik ve telkinlerde bulunulamaz. Belli politik fikre ve inançlara hakaret veya tehditte bulunulamaz.

 2.2. Üye ve kullanıcılar, T.C. Anayasası, Türk Ceza Kanunu ve ilgili özel kanunlar nedeniyle suç sayılan ve tazminat gerektiren kamu güvenliği, milli birliği bozucu, genel ahlaka, kamu çıkarlarına ve temel hak ve özgürlüklere aykırı eylem, yazı, video, fotoğraf, slogan, resim, karikatür, çizgi, söz, şarkı, melodi, yorum gibi hususların sitede yer alamayacağını, bunu bildiklerini, aksi halde kişisel olarak bizzat sorumlu olacaklarını peşinen kabul ederler. Aksi halde www.yorumevi.com yönetiminin bu nedenle muhatap olacağı her türlü talebi karşılamak ve ödemek zorunda kalacağı para cezaları dahil her türlü tazminatı www.yorumevi.com yönetimine ödemekle yükümlüdür.

 2.3. Üye ve kullanıcılar, www.yorumevi.com kapsamında doğrudan veya dolaylı olarak reklam ve tanıtım, ticari amaçlı mobil ve interaktif uygulamalar yapamaz.

 2.4. Üye ve kullanıcılar, diğer üye ve kullanıcıların (bireyler ya da kuruluşlar) özel, gizli programlarına, dosyalarına, bilgilerine ya da benzer nitelikte içeriğe sahip alanlarına izinsiz olarak ulaşmamayı, bunları kullanmamayı kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde bu tür şeylerden doğabilecek hukuki ve cezai sorumluluk üye veya kullanıcının kendisine aittir.

 2.5. Üye ve kullanıcılar, www.yorumevi.com yönetiminin bir bildirim, uyarı, ihtara dayalı olarak ya da olmayarak üye ve kullanıcılar tarafından yüklenen, ifşa edilen eylem, yazı, video, fotoğraf, slogan, resim, karikatür, çizgi, söz, şarkı, melodi, yorum gibi materyali siteden çıkarabileceği gibi gerektiğinde erişimi engelleyebileceğini kabul ve taahhüt eder. Üye ve kullanıcılar www.yorumevi.com yönetiminin her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verilen hizmeti ve materyali sürekli veya geçici olarak durdurmak veya iptal etmek hakkını kabul eder.

 2.6. Üye ve kullanıcılar, başkalarının web sitesini kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı etkinliklerde bulunamaz, sunucuları ya da veri tabanlarını otomatik programlarla aşırı yükleyip kilitleyemez. Aksi takdirde bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk üye ve kullanıcılara ait olacaktır.

 2.7. Üye ve kullanıcılar, hakaret ve taciz, pornografi, yasaklanmış olan kumar, oyun bahis vs, satışı veya kullanımı reçeteye bağlı her türlü ilaç ile uyuşturucu madde kapsamına giren ve bağımlılık yaratan bilumum maddelerin tanıtımı, satışı, pazarlaması, tavsiyesi mahiyetindeki materyalin, her türlü insan veya hayvan yaralama, öldürme, parçalama, vahşet, kısaca insan psikolojisi açısından ciddi sakıncalar içeren silah, patlayıcı madde dâhil her türlü materyalin, hak sahipliğini veya yetki belgesini ispat edemedikleri materyalin hiçbir uyarı olmaksızın silineceğini kabul etmektedirler.

 2.8. Üye ve kullanıcılar, kişisel bilgilerine her zaman ulaşabilir ve onları güncelleyebilir. Bunların içerisinde, e-posta / e-mail adresi ve şifre mevcuttur. Bunların yanı sıra üye ve kullanıcılar yayınladıkları eylem, yazı, video, fotoğraf, slogan, resim, karikatür, şarkı, melodi, görüntü, çizgi, söz, yorum gibi tüm fikri ve sınaî eserleri silme yetkisine de sahiplerdir. Silinen veri ve materyal www.yorumevi.com tarafından kullanılmayacağı gibi gelecekte üçüncü kişilere de devredilmez. Ancak bu korumadan yararlanabilmek için üye ve kullanıcının silmek istediği öğenin 3. kişilere devri ve umuma arzından önce silinmesi zorunludur. Aksi halde www.yorumevi.com ve yöneticilerinin kontrol, geri alma, silme, sildirme denetim ve sorumluluğu söz konusu olamaz.

3- YASAL SORUMLULUK

3.1. Üye ve kullanıcılar, internet ortamında ifade ettikleri, yükledikleri tüm düşüncelerin, eylem, yazı, video, fotoğraf, slogan, resim, karikatür, çizgi, söz, şarkı, melodi, yorum gibi fikri eserlerin kendisine ait olduğunu ya da onları yetkili şekilde kullanma ve yayma, umuma sunma, ticaret mevkiine koyma vs. hususlarda yetkisi olduğunu; aksi durumlarda www.yorumevi.com sitesi ve yetkililerine yönelecek her türlü takip ve talepten bizzat sorumlu olduklarını kabul ve beyan ederler.

 3.2. Üye ve kullanıcılar, ifşa edilen eylem, yazı, video, fotoğraf, slogan, resim, karikatür, çizgi, söz, yorum gibi materyalin niteliğinden ve içeriğinden resmi kurum, kuruluşlar, üçüncü kişiler yanında www.yorumevi.com yönetimine karşı da münferiden sorumludur.

 3.3. Üye ve kullanıcılar, servisleri kullanmaya ve siteye giriş yapmaya yasal olarak yetkili olduklarını ve servislerin seçiminde, servislerin kullanımında ve siteye girişlerinde her türlü sorumluluğu üstlendiklerini, herhangi bir engelin olmadığını beyan ve teyit ederler. Üye ve kullanıcılar bu taahhütlerini yerine getirseler dahi erişimlerinin www.yorumevi.com yönetimi tarafından engellenebileceğini kabul ve taahhüt ederler.

4- YASAL İZİN

4.1. Üye ve kullanıcılar; kendilerine ait olduklarını taahhüt ettikleri ve bu taahhütlerinin gerçeğe aykırı olmasından sorumlu oldukları, internet ortamında ifade ettikleri, yükledikleri tüm düşüncelerin, eylem, yazı, video, fotoğraf, slogan, resim, karikatür, şarkı, melodi, görüntü, çizgi, söz, yorum gibi tüm fikri ve sınai eserlerle ilgili olarak Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun (FSEK) 21. maddesinde yazılı işleme, 22. maddesinde düzenlenen çoğaltma, 23. maddesinde düzenlenen yayma, 24. maddesinde düzenlenen temsil ve 25. maddesinde düzenlenen her türlü işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan vasıtalarla umuma iletim mali hakları kendilerine ait olan ve/veya hak sahiplerinden ve bağlantılı hak sahiplerinden devraldıkları tüm hakları, tüm dünyada müzik kasetlerine, compact disklere, MP3 ve diğer ses ve/veya görüntü taşıyıcılarına ve ileride geliştirilecek ses ve / veya görüntü taşıyıcılarına kayıt ederek çoğaltma, yayma, piyasaya arz etmek, temsil, kablo, uydu, karasal, dijital, analog, şifreli ve diğer şekillerde ve ileride geliştirilecek diğer yollarla televizyonda ve radyoda yayın haklarını, söz konusu ses ve / veya görüntü kayıtlarını; internet, mobil ve benzeri bilgisayar ortamlarında, IVR (İnteractive Voice Responce), GSM ortamlarında (cep telefonu melodisi vb.) çoğaltma, yayma, piyasaya arz etme ve temsil haklarını, söz konusu ses ve / veya görüntü kayıtlarını video klip olarak işleme, yayma, çoğaltma, temsil ve kablo, uydu, karasal, dijital, analog, şifreli ve diğer şekillerde ve ileride geliştirilecek diğer yollarla televizyonda yayın hakları ve yöntemleri başta olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ilerde üretilecek tüm yöntem ve şekillerle ilgili olarak FSEK’in 21. maddesinde yazılı işleme, 22. maddesinde düzenlenen çoğaltma, 23. maddesinde düzenlenen yayma, 24. maddesinde düzenlenen temsil ve 25. maddesinde düzenlenen her türlü işaret, ses ve / veya görüntü nakline yarayan vasıtalarla umuma iletim mali haklarının 3. kişilere devir yapabilecek şekilde süre ve sayı sınırlaması yapılmaksızın devrettiklerini kabul, beyan veya taahhüt ederler. 4.2. Üye ve kullanıcılar, www.yorumevi.com sitesinde izledikleri, elde ettikleri, download ettikleri materyal ve verileri bireysel amaçlar dışında kullanamayacağını, ticarete konu yapılamayacağını, 3. kişilere devredilemeyeceğini, stok, arşiv yapılarak kullandırılmayacağını; özetle sitede belirlenen koşullar ve izin dışında kullanılamayacağını, kullandırılamayacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

5- MAHREMİYET

5.1 www.yorumevi.com servisleri, sisteme bağlanan kullanıcılarının IP adreslerini web sitesi kayıtlarında bağlantı tarihi, saati ve sistemden istenen adres ve / veya sayfalar bazına kaydetmektedir. Bu bilgiler gerek sistem güvenliği, gerekse olası kullanıcı sorunlarının çözümünde anahtar bilgiler olup, kullanıcı kişisel bilgileriyle ilişkili değildir.

 5.2 Kullanıcının iletişim bilgileri gerektiği zaman kullanıcıya ulaşılmasını sağlar. Üyeliğin onaylanması, ve üyelikle ilgili bilgi değişikliklerinin onaylanması e-posta / e-mail ile gönderilen mesajlar sayesinde gerçekleşir. www.yorumevi.com kullanım koşulları ile tespit ettiği sınırları aşmamak şartıyla, üyelerine gerekli olduğu zaman e-posta / e-mail ile mesaj gönderir.

 5.3. Kural olarak site ve üye ve kullanıcılar arasındaki her türlü yazışma, kişisel bilgiler vs. sır niteliğindedir ve ifşa edilmez. Bu durum yalnız yasal bir zorunluluk bulunması durumunda ihlal edilebilecek bir şey olup, bu ihlal hukuka ters olmayacağı gibi hukuk türünden bir sorumluluk da doğurmaz. Ancak bu durumda bile hak sahibinin mağduriyetinin sınırları mümkün olduğunca dar tutulmaya çalışılacaktır.

6- GÜVENLİK

6.1. www.yorumevi.com sistemleri güvenlik için gerekli tedbirleri almaya özen göstermiştir. Bütün kullanıcı hesapları şifre ile korunmaktadır. Üye veya kullanıcıların şifrelerini unutması/hatırlamaması durumunda e-posta adreslerine yeni giriş şifreleri gönderilecektir. Güvenlik nedeniyle şifre sıfırlaması kullanıcının daha önceden kayıtlı olduğu e-posta adresi dışında başka herhangi bir adrese bildirilmez.

6.2. www.yorumevi.com hem sitesinin, hem de üye ve kullanıcılarının güvenliğine büyük önem vermektedir. Bu nedenle, sistemde düzenli olarak güvenlik testleri yapılmakta ve herhangi bir güvenlik açığına izin verilmemesi için çaba gösterilmektedir. Buna rağmen, zaman zaman üyeliklere korsan olarak girilmesi söz konusu olmaktadır. Güvenlikle ilgili bir sorunla karşılaşılmaması için aşağıda ayrıca sayılan güvenlik önlemlerine de uyulmalıdır.

 6.3. Üye ve kullanıcı, internet sitesine korsan saldırı, virüs yükleme yapamaz, güvenliği zaafa uğratıcı faaliyetlerde bulunamaz.

 6.4. Güvenlik Önlemleri

Üye ve kullanıcılar, bilgisayarlarında sık sık virüs taraması yapmalı, anti-virüs programını belirli aralıklarla güncellemeli, MSN ya da e-posta / e-mail yoluyla ve / veya başka bir yöntemle tanımadığı kişilerden gelen dosyaları açmamalıdır.

Şifreler, harf ve rakamlardan oluşacak şekilde, tahmin edilmesi zor kombinasyonlardan oluşturulmalıdır. Doğum tarihi, isim ve doğum tarihi, sıralı harf ya da rakamlar, tutulan spor takımının ismi gibi tahmin edilebilir şifrelerin kolaylıkla ele geçirilebileceği unutulmamalıdır.

 E-posta / e-mail sağlayıcılar dışında (yahoo, hotmail, gmail, vb), kurumsal olmayan kişisel sitelere, bloglara ya da tanınmayan alanlara, e-posta / e-mail adresi ve şifreler kesinlikle girilmemelidir.

 Ortak bilgisayar kullanılıyorsa (işyeri veya internet cafe), www.yorumevi.com sitesine giriş yaptıktan sonra sağ üst bölümünde bulunan “Esc : Çıkış” bağlantısına tıklamadan çıkılmamalıdır. Tarayıcıyı kapatmak yerine bu yöntemi kullanmak, daha sonra aynı bilgisayarı kullanarak www.yorumevi.com giriş yapacak kişinin üye ve kullanıcıların sayfasına erişmesini engelleyecektir.

 Bu konularda www.yorumevi.com tarafından her zaman yeni bildirimlerde bulunulabilir.

Bu Web Sitesi, farklı kişilerin işlettiği web sitelerine bağlantılar içerebilir. Söz konusu web sitelerini içeriklerinden sorumlu değiliz. Ayrıca, seçtiğiniz bağlantıların virüs, solucan, truva atı, arıza ve zarar verici diğer unsurlar için tedbir almak sizin sorumluluğunuzdadır.

7- SAİR HÜKÜMLER

7.1.Yukarıda yazılı hükümler ve hukuki ilişkilerin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde mahkemeler ve icra daireleri yetkili kılınmıştır.

 7.2. www.yorumevi.com yönetimi yukarıda belirtilen koşulları dilediği her zaman geliştirebilir ve güncelleyebilir.

 7.3. Üye ve kullanıcıların www.yorumevi.com bildirdiği adres, üye ve kullanıcılara yapılacak her türlü bildirim için yasal adres kabul edilir.

İçerik Politikamız

Sitemizde  yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır.

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitede yayımlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitemiz, yazılardaki eksiklik veya yanlışlıktan dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Politikası

Sitemizin tüm hakları saklıdır. Sitedeki her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım gibi her türlü içeriğin telif hakları korunmaktadır.

www.yorumevi.com yazıları ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. Kaynak belirtmeden kopyalama ve kullanım yapılamaz.

Yasal Bildirimler

Sitemiz yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak kaliteli hizmet vermektedir. Hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@yorumevi.com ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler  incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. yorumevi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Web sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Hazırlanan raporlar, raporu hazırlayanın fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz, rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

Üye ve kullanıcılar yukarıdaki hüküm, koşul ve sınırlamalar ile özen yükümlülüklerinin tümünü okuduklarını ve içeriğinden haberdar olduklarını, bunları bilerek kabul ettiklerini kabul ederler.

Üye ve kullanıcılar yukarıdaki hüküm, koşul ve sınırlamalar ile özen yükümlülüklerinin tümünü okuduklarını ve içeriğinden haberdar olduklarını, bunları bilerek kabul ettiklerini kabul ederler.

 

error: Korumalı İçerik

Binlerce ürün incelemesi arasından hangi ürünü incelemek istersin ?

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
pornolar