iPhone veya iPad’de Gizli Klasör Nasıl Oluşturulur?

18 Nisan 2017 Salı, 21:05
apple ipad iphone kilit
8vtqjifltf69f760b8ae29ecc1b98c Akıllı Telefonlar Cep Telefonları Elektronik Haberler Telefonlar  iPhone veya iPad'de Gizli Klasör Nasıl Oluşturulur?

iPhone veya iPad’de Gizli Klasör Nasıl Oluşturulur ?

iPhone veya iPad Cihazınızda Dosya Gizleme Yöntemleri

Gelişen teknoloji sistemleriyle beraber kullanıcılara sunulan imkanlar arasında da çeşitlilik göstermeye başlıyor. Kullanıcıların yüzünü daima güldüren özellik sistemi ise iPhone üzerinden gizli klasör oluşturma imkanının bulunuyor olmasıdır. Cihazların ekranları üzerinden görünmez klasör oluşturarak, kullanıcılarına tam güvenlik seçeneği sunarak kişilerin iPhone cihazlarını seçmelerinde önemli bir özellik olarak duyuruyor.

İphone Veya İpad Cihaz Üzerinden Gizli Klasör Oluşturmak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Kullanıcıların yapması gereken ilk işlem doğru bir duvar kağıdı seçimi işlemidir. Seçilen duvar kağıdının gri veya beyaz bir renk olması gerekiyor. Duvar kağıdı cihaza indirildikten sonra ikinci bir aşamaya geçilir. Bu aşama saydamlık ayarları bölümüne geçilmesidir. Kullanıcılar gizli klasör oluşturma işleminde ayarlar bölümüne gelerek, bu bölümden erişilebilirlik ve genel sıralamasını takip etmeleri gerekiyor. Bu adımda saydamlık oranı ayarlanıyor. Kullanıcılar kendi görebilecekleri bir şekilde saydamlık oranını ayarlayarak dosyalarını gizli bir şekilde saklamış oluyorlar. Saydamlık azaltma işlemi aktifleştirildikten hemen sonra görünmez bir simge oluşturulması gerekiyor.

Görünmez Simge Nasıl Oluşturulur?

Bu adım için kullanıcıların yapması gereken işlem App Store’da bulunan sistemin mobil cihaz içerisine indirilmesi gerekiyor. Uygulama işlemi indirildikten hemen sonra simge oluşturma işlemine başlanılıyor. Simgeyi oluşturulduktan hemen sonra “bağlantıya git” linkini takip ederek, duvar kağıdı yüklemesi cihaz içerisine yapılıyor. Burada önemli bir nokta olarak kullanıcıların dikkat etmesi gereken yer URL yani link kısmına boşluk bırakmaları gerekiyor. İsim olarak yazacağınız bir seçenek nokta koyulması gerekiyor. Simge bu işlemler sonucunda ana ekrana ekleniyor. İşlemlerin son bulması için kullanıcıların yapması gereken diğer bir adım işlemi duvar kağıdının düzgün bir şekilde ayarlanmasıdır. Tüm bu işlemler sonucunda gizli klasörler kullanıcıların hizmetlerine sunularak kolaylıkla kullanmalarını sağlamış bulunuyor. İnternet sisteminden videolu anlatımları da izleyebilirsiniz.

Diğer İncelemeler:

Samsung T28D310ES Televizyon İnceleme Samsung T28D310ES Televizyon İnceleme
Samsung Galaxy Tab E T562 Tablet Pc İnceleme Samsung Galaxy Tab E T562 Tablet Pc İnceleme
Aztech WL578 Wps USB Adaptör İnceleme Aztech WL578 Wps USB Adaptör İnceleme
Asus VivoPC VC60-B012M Masaüstü Bilgisayar İncelem... Asus VivoPC VC60-B012M Masaüstü Bilgisayar İnceleme
Awox 2271 22″ Full HD Televizyon İnceleme Awox 2271 22" Full HD Televizyon İnceleme Türkiye’nin dış ticaretinde önemli yer tutan elektronik ürünlerde yerli bir marka olan Can Holding’in bünye...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süre Doldu. Sayfayı Yenileyin!

error: Korumalı İçerik

Binlerce ürün incelemesi arasından hangi ürünü incelemek istersin ?

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
pornolar