iPhone veya iPad’de Gizli Klasör Nasıl Oluşturulur?

18 Nisan 2017 Salı, 21:05
apple ipad iphone kilit

iPhone veya iPad’de Gizli Klasör Nasıl Oluşturulur ?

iPhone veya iPad Cihazınızda Dosya Gizleme Yöntemleri

Gelişen teknoloji sistemleriyle beraber kullanıcılara sunulan imkanlar arasında da çeşitlilik göstermeye başlıyor. Kullanıcıların yüzünü daima güldüren özellik sistemi ise iPhone üzerinden gizli klasör oluşturma imkanının bulunuyor olmasıdır. Cihazların ekranları üzerinden görünmez klasör oluşturarak, kullanıcılarına tam güvenlik seçeneği sunarak kişilerin iPhone cihazlarını seçmelerinde önemli bir özellik olarak duyuruyor.

İphone Veya İpad Cihaz Üzerinden Gizli Klasör Oluşturmak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Kullanıcıların yapması gereken ilk işlem doğru bir duvar kağıdı seçimi işlemidir. Seçilen duvar kağıdının gri veya beyaz bir renk olması gerekiyor. Duvar kağıdı cihaza indirildikten sonra ikinci bir aşamaya geçilir. Bu aşama saydamlık ayarları bölümüne geçilmesidir. Kullanıcılar gizli klasör oluşturma işleminde ayarlar bölümüne gelerek, bu bölümden erişilebilirlik ve genel sıralamasını takip etmeleri gerekiyor. Bu adımda saydamlık oranı ayarlanıyor. Kullanıcılar kendi görebilecekleri bir şekilde saydamlık oranını ayarlayarak dosyalarını gizli bir şekilde saklamış oluyorlar. Saydamlık azaltma işlemi aktifleştirildikten hemen sonra görünmez bir simge oluşturulması gerekiyor.

Görünmez Simge Nasıl Oluşturulur?

Bu adım için kullanıcıların yapması gereken işlem App Store’da bulunan sistemin mobil cihaz içerisine indirilmesi gerekiyor. Uygulama işlemi indirildikten hemen sonra simge oluşturma işlemine başlanılıyor. Simgeyi oluşturulduktan hemen sonra “bağlantıya git” linkini takip ederek, duvar kağıdı yüklemesi cihaz içerisine yapılıyor. Burada önemli bir nokta olarak kullanıcıların dikkat etmesi gereken yer URL yani link kısmına boşluk bırakmaları gerekiyor. İsim olarak yazacağınız bir seçenek nokta koyulması gerekiyor. Simge bu işlemler sonucunda ana ekrana ekleniyor. İşlemlerin son bulması için kullanıcıların yapması gereken diğer bir adım işlemi duvar kağıdının düzgün bir şekilde ayarlanmasıdır. Tüm bu işlemler sonucunda gizli klasörler kullanıcıların hizmetlerine sunularak kolaylıkla kullanmalarını sağlamış bulunuyor. İnternet sisteminden videolu anlatımları da izleyebilirsiniz.

Diğer İncelemeler:

Casper Via N310-S Tablet Pc İnceleme Casper Via N310-S Tablet Pc İnceleme
Nikon Coolpix L340 Dijital Fotoğraf Makinesi İncel... Nikon Coolpix L340 Dijital Fotoğraf Makinesi İncelemesi
Epson M105W Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı İnceleme... Epson M105W Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı İnceleme
LG K10 Cep Telefonu İnceleme LG K10 Cep Telefonu İnceleme
Seagate Backup Plus 2TB Taşınabilir Disk İnceleme... Seagate Backup Plus 2TB Taşınabilir Disk İnceleme

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süre Doldu. Sayfayı Yenileyin!

error: Korumalı İçerik
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
pornolar