PlastiDip Plastik Kaplama Spreyi İnceleme

03 Ekim 2016 Pazartesi, 21:06
plastidip-plastik-kaplama-spreyi-inceleme-jpg

PlastiDip Plastik Kaplama Spreyi İnceleme

PlastiDip Nedir?
Plasti Dip , iç ve dış alanlar amaçlı uygun meydana gelen ve hava ile teması sonucu kuruyan ve daldırma , fırça ile uygulama ve basınçlı hava tabancası ile püskürtme işlemiyle gerçekleştirilen sentetik lastik kaplamadır . Lastik ile kaplar , katmanlaştırır , korur , sıkıştırır , yalıtır , işaretler ve kaymayı önler . Her çeşitli hava koşuluna karşı uygundur . Plasti Dip , metal , ahşap , cam , taş , sentetik madde , lastik , beton , kumaş , halat , karbon , Fiber optik , plastik , doku , fiberglas benzeri maddelere yapışır . Fiber optik , ev tamiratı , ev , bahçe , hobi ve marina benzeri alanlarda kullanım amaçlı idealdir . Plasti Dip silikon içermez . Kuruduktan sonra koku bırakmaz . Korur ve kaplar , kaydırmazlık sağlar , onarır ve yeniler .

Özellikler : Aşınmalara , her çeşitli hava şartlarına ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır . Asite , tuza yağa ve bazik maddelere karşı dayanıklıdır . Kuruduktan sonra elastikiyetini devamlı korur , kokusuzdur ve silikon içermez . İstenildiğinde , tekrar çıkarabilinir . Metal , ahşap , plastik , doku , cam , taş üzerine yapışır .

Kullanım :Zemin bölümü kuru , temiz ve her çeşitli solvent bazlı maddelerden arındırılmış olması gerekmektedir . Kutuyu kullanmadan öncesinde iyice çalkalayınız . Eşit oranda , çaprazlama tahmini 25 cm mesafeden sıkılmalıdır .

İnceleme Videosu 1:

İnceleme Videosu 2:

İnceleme Videosu 3:

Sonuç Olarak;

PlastiDip, videolardan izlediğiniz gibi farklı bir ürün. Birçok kullanım alanı var. Üstelik yapıya zarar vermeden de çıkartılabiliyor. Mucizevi bir icat. Plastik boya gibi fakat sökülebiliyor.

Hadi Siz De Yorumlayın!

Siz de PlastiDip hakkında deneyimlerinizi paylaşın!

Diğer İncelemeler:

Nokian WR D3 205/55 R16 Lastik İncelemesi Nokian WR D3 205/55 R16 Lastik İncelemesi
Tomtom Go 60 Navigasyon Cihazı İnceleme Tomtom Go 60 Navigasyon Cihazı İnceleme
Petlas 205/65 R15 Lastik İncelemesi Petlas 205/65 R15 Lastik İncelemesi
Barum 175/70R13 Lastik İncelemesi Barum 175/70R13 Lastik İncelemesi
Benzinli Araba Mı Dizel Araba Mı? Benzinli Araba Mı Dizel Araba Mı? Uzun zamandır bitmeyen bu tartışmayı bir de biz inceleyelim. Benzinli araç mı dizel araç mı tercih etmeli? Benzinli...

Yorum

  1. Ezgi

    8 Şubat 2017 at 01:10

    Bir numarasın Yorum Evi …

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süre Doldu. Sayfayı Yenileyin!

error: Korumalı İçerik
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
pornolar