SONY BRAVIA X90C Televizyon İncelemesi

19 Ağustos 2017 Cumartesi, 00:19
SONY BRAVIA X90C İNCELEME
8vtqjifltf69f760b8ae29ecc1b98c Elektronik Teknoloji Televizyonlar  SONY BRAVIA X90C Televizyon İncelemesi

SONY BRAVIA X90C Televizyon İncelemesi

SONY BRAVIA X90C Teknik İnceleme

Sony’de yine muhteşem bir teknolojik ürün daha. Sony Bravıa X90X televizyonunun tasarım açısından harikalığı nerdeyse tüm müşteriler tarafından dikkat çekmektedir. 4k görsel kalitesiyle de tercih edilmesi gereken bir televizyon konumundadır. Keskin görüntüleri başarıyla servis eden bu televizyon, görüş açısı farklılığına göre biraz sınıfta kalmışa benziyor. Çünkü; televizyonu yan kısımlarda izlediğimiz zaman ekrandaki tonlarda zayıflık göze çarpıyor.

Sony Bravıa X90C Televizyon İncelemesi

 

Sony Bravıa X90C’yi Kimler Almalı ?

Evde eski televizyonlarındna verim alamayanlar ve Android işletim sistemi kullanmayı sevenler için ideal bir ürün diyebiliriz. Görüntü kalitesi üst düzey olmakla birlikte tasarımı da başarılı olarak göze çarpmaktadır.

Sony  Bravıa X90C Tasarımı

Bravıa X90C yapısı itibariyle televiyon piyasasında boyut olarak büyük bir tasarıma sahiptir. Bu televizyonun paneli 4.9 mm kalınlığında tasarlanmış. Televizyonun çerçevesinin çok ince olması nedeniyle televizyon kanallarını izlerken veya video paylaşımlarını izlerken kullanıcılara olabildiğince keyifli anlar yaşatıyor.

Sony Bravıa X90C‘ye sahip olan kişiler televizyonu ister duvarlara monte edebiliyorlar isterse de masa üzerinde kullanma imkanına sahip olabiliyorlar.

Televizyon 4 tane Hdmı çıkışı bulunmasının yanı sıra, 3 adette Usb bağlantısı bulunmaktadır.

Televizyonda; komponent, ethernet ve kulaklık bağlantıları mevcut. Ayrıca uydu alıcısı ile wi-fi özellikleri de kullanıcılara sunulan hizmetler arasındadır.

Satın alınan Bravıa X90C‘nin kutusunun içeriğinde 2 adet uzaktan kumanda gönderiliyor. Bu kumandalardan biri televizyonun ayarlarının yapılmasına yardımcı olurken; diğeri ise televizyondaki arabirimde rahatdolaşım imkanı vermektedir.

Bu televizyonun yurt içi fiyatı 9499 tl olarak belirlenmiş. Tabiki de bu fiyat televizyon piyasasının biraz üstünde olarak göze çarpıyor. Ama fiyatın yüksek olması 4k kalitesinin üst düzeyde olması ve boyutunun oldukça büyük olmasından kaynaklanıyor. Bu yüzden fiyatı ile televizyonun kalitesi karşılaştırıldığında o paranın verilmesi pek de abartı olarak sayılmayacaktır.

Diğer İncelemeler:

Azemax Trio Tablet PC İnceleme Azemax Trio Tablet PC İnceleme
Vestel 49UB8300 49 İnç Televizyon İnceleme Vestel 49UB8300 49 İnç 4K Televizyon İnceleme Vestel in 4K Ultra HD panelli 49 inç Vestel 49UB8300 model televizyonu bugünkü inceleme yazımızda. Ultr...
Bycom B138 Masaüstü Bilgisayar (Desktop) İnceleme... Bycom B138 Masaüstü Bilgisayar (Desktop) İnceleme
Technopc Ultrapad Up768 Tablet PC İnceleme Technopc Ultrapad Up768 Tablet PC İnceleme
Apple iPad Pro 256GB 12.9 İnç Tablet PC İnceleme... Apple iPad Pro 256GB 12.9 İnç Tablet PC İnceleme

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süre Doldu. Sayfayı Yenileyin!

error: Korumalı İçerik

Binlerce ürün incelemesi arasından hangi ürünü incelemek istersin ?

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
pornolar