Sony Xperia XZ1 İnceleme

20 Eylül 2017 Çarşamba, 22:28
Xperia XZ1 İnceleme
8vtqjifltf69f760b8ae29ecc1b98c Akıllı Telefonlar Cep Telefonları Telefonlar  Sony Xperia XZ1 İnceleme

Sony Xperia XZ1 Teknik Özellikleri İnceleme

Xperia serisinin en merak edilen amiral gemisi Xperia XZ1 yakın zamanda tanıtıma çıkarak ilgileri üzerine çekti. Tanıtımından öncesine kadar bekleyenleri tarafından özelliklerine dair bir sürü beklentiler ortaya atılmıştı. Sony’nin yeni canavarı olarak nitelendirilen bu akıllı telefon beklentilerini tamamını karşılayarak bekleyenlerini hayal kırıklığına uğratmadı. Xperia XZ1 inceleme konumuza telefonun özellikleri ile başlıyoruz.

Xperia XZ1 Teknik Özellikleri

Kaliteli olan telefonlarına rağmen fotoğraf kalitesi hiç beğenilmeyen Sony telefonları yoğun çalışmaların ardından fotoğraf makinesi kalitesinde resimler çekebileceğiniz Xperia XZ1 ile bu kötü yönünü iyileştirerek 19 MP 4K kamerasıyla fotoğraf kalitesinde devrim yaratmayı başardı.

Snapdragon 835 kapasitesi ile yüksek işlemciliği kullanıcılarına sunuyor.

2700 mAh kapasiteli pil gücü ile alanın en iyisi olmasa da uzun süreli telefon kullanımını ürün kullanıcılarına garanti ediyor

Detaylı çizgileri çok beğenilsede telefon kalınlığının fazla olması eleştirilere yol açarak telefon tasarımının beğenilmemesine neden oldu.

Yeni özelliği ile diğer telefonlara öncülük edecek Xperia XZ1, 3 boyutlu tarama imkanı ve 3B yazıcılardan çıktı alması ile kamera işinde çıtayı epey yükseklere taşımış durumda.

Android 8.0 oreo ile en yüksek işletim sistemine geçiş yapan Sony bu yönüyle taktir topladı.

5.5 inç ve 1080p HDR ile ekran kalitesine diyecek bir şey bırakmayan XZ1, oyun ve filmler için aranan telefon olmaya aday gösteriliyor.

Siyah, mavi, gümüş ve pembe renk tercihleri ve ürün kullanıcıları tarafından çok beğenildi.

Rakiplerinin gerisinde kalmayan Sony, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanını yeni çıkan Xperia XZ1′ de kullanıcılarına sundu.

Sony’nin amiral gemisi olan Xperia XZ1 in merak edilen fiyatı; 19 Eylül’den itibaren satışa çıkacak olan telefon 699 dolar olarak belirlendi. Yeni çıkacak olan diğer telefonlara kıyasla dudak uçuklatan fiyatı belirlenen Xperia XZ1, en çok bu yönüyle beğeni topladı.  Telefonun teknik özelliklerini inceledikten sonra video analiz kısmına geçiyoruz.

Sony Xperia XZ1 Video İnceleme

 

 

 

Sony Xperia XZ1 ve Samsung Galaxy S8 Plus Speed Testi

Diğer İncelemeler:

ZTE Blade V7 Lite Cep Telefonu İnceleme ZTE Blade V7 Lite Cep Telefonu İnceleme Birçok operatör telefonun üreticisi olan ZTE, Türkiye’de ve dünyada beğeni toplayan Blade serisi  yeni akıllı...
Torch A2 Cep Telefonu İnceleme Torch A2 Cep Telefonu İnceleme
Casper Via E1 Cep Telefonu İnceleme Casper Via E1 Cep Telefonu İnceleme

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süre Doldu. Sayfayı Yenileyin!

error: Korumalı İçerik

Binlerce ürün incelemesi arasından hangi ürünü incelemek istersin ?

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
pornolar