Türk Telekom TT175 Özellikleri İnceleme

01 Ekim 2017 Pazar, 18:08
türk telekom tt175 inceleme
8vtqjifltf69f760b8ae29ecc1b98c Akıllı Telefonlar Cep Telefonları Elektronik Haberler Telefonlar  Türk Telekom TT175 Özellikleri İnceleme

Türk Telekom TT175 Teknik Özellikleri İnceleme

TT175 Akıllı Telefonda Bulunması Gereken Hemen Hemen Tüm Özelliklere Sahip

Türk Telekom firması tarafından satışa sunulan Türk Telekom TT175 akıllı telefonların diğer akıllı telefonlarda bulunması gereken birçok özelliklere sahip olduğu firma yetkilileri tarafından belirtilmiştir. Dilerseniz bu makalemizde Türk Telekom TT175 akıllı telefonfa bulunması gereken hemen hemen tüm özelliklerin neler olduğu hakkında sizlere bilgiler sunalım.

 

TT175 Akıllı Telefonda Bulunan Özellikler Nelerdir?

Gümüş metal kasa: Türk Telekom TT175 akıllı telefon oldukça gösterişli gümüş metal kasası ile diğer akıllı telefonlar ile benzerlik teşkil etmektedir. türk telekom tt175 inceleme yazımıza telefonun ekranı ile devam ediyoruz. Oldukça parlak bir dizayna da sahip olan gümüş kasası sayesinde birçok kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca türk telekom tt175 fiyatları oldukça makul bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır.

Kamerasının hemen alt kısmında özel olarak tasarlanmış parmak okuma sistem: Türk Telekom TT175 akıllı telefonun göze çarpan harika özelliklerinden biri de kamerasının hemen alt kısmında yer alan özel olarak tasarlanmış parmak okuma sistemine sahip olmasıdır. türk telekom tt175 inceleme konusunda dikkat çeken en önemli özelliğin parmak okuma sistemi olduğu aşikardır. Bu sayede kullanıcılarının kimlik bilgilerini parmak okuma özelliği sayesinde kolayca tespit edebilmektedir. türk telekom tt175 özellikleri kısmına teknik detaylar ile devam ediyoruz.

5,5 inçlik ekran büyüklüğü: Türk Telekom TT175 akıllı telefon aynı zamanda 5,5 inçlik harika ekranı ile de diğer akıllı telefonlara rakip olmaya aday olmaktadır.

8,55 mm kalınlık: Bu harika Türk Telekom TT175 akıllı telefonun harika özelliklerinden biri de tam 8,55 mm kalınlığa sahip olmasıdır. Bu sayede orta sınıf akıllı telefonlar ile yanı özelliği taşımaktadır.

Çift sim kart: Türk Telekom TT175 akıllı telefonun harika özelliklerinden biri de diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi çift sim kart özelliğine sahip olmasıdır. Bu sayede kullanıcılar 2 adet sim kartını aynı anda kolayca kullanabilmektedirler.

Dokunmatik ve ışıklı tuşlar: Türk Telekom TT175 akıllı telefonun harika özelliklerinden biri de diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi dokunmatik ve ışıklı tuşlara sahip olmasıdır. Bu sayede kullanıcılarına oldukça kolay kullanılabilen tuş yönetimini sunmaktadır.

Türk Telekom TT175 Akıllı Telefonun Renk Seçenekleri Nelerdir?

türk telekom tt175 özellikleri inceledikten sonra sıra geldi telefonun renk seçeneklerine. TT175 akıllı telefon sadece gümüş renkten satışa sunulmamaktadır. Bu harika akıllı telefon aynı zamanda gold, silver, dark grey renk seçeneklerine de sahiptir.

Türk Telekom TT175 İnceleme Videoları

 

 

 

 

Türk Telekom TT175 Oyun Performansı İnceleme

 

 

Türk Telekom TT175 Akıllı Telefon Fiyat Tarifesi;

türk telekom tt175 fiyatları kısmına bakacak olursak; TT175 akıllı telefonun 800 ila 1300 tl arası fiyat tarifesinden satış sunulması beraberinde orta sınıf akıllı telefonların fiyat tarifeleri ile hemen hemen aynı olduğu belirtilmektedir. Dolaysıyla bu açıdan Türk Telekom TT175 akıllı telefonu incelemenizi tavsiye ederek makalemizi burada tamamlamaktayız.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süre Doldu. Sayfayı Yenileyin!

error: Korumalı İçerik

Binlerce ürün incelemesi arasından hangi ürünü incelemek istersin ?

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
pornolar