Wd 40 Çok Amaçlı Pas Sökücü Ürün İncelemesi

03 Ekim 2016 Pazartesi, 22:06
wd-40-cok-amacli-pas-sokucu-urun-incelemesi

Wd 40 Çok Amaçlı Pas Sökücü Ürün İnceleme

WD – 40 formülünde bulunan metale karşı yüksek çekim özelliği yardımı ile , yüzeyleri nemli koşullar altında bile tamamıyla kaplar . Püskürtülerek , fırçalı uygulamalarda veya daldırma yönteminde dahi metal yüzey ile nem arasına girerek koruma amaçlı bir tabaka oluşturur . Bu özelliği ile WD – 40 , nemle alakalı kısa devreleri anında ortadan kaldırdığından , elektrik kontağının söz konusu olduğu vaziyetlerde bir sürü kullanışlıdır .

WD – 40 metal çekim özelliği ile paslı ve aşınmış yüzeylere nüfuz ederek , metal , tel , halatlardaki pası çıkarır , sıkışmış somunlar , bağlantılar , kontrol mekanizmaları ve öbür metal parçalardaki aşınmayı ortadan kaldırarak , parçaların serbest bir biçimde çalışmasını sağlar . WD – 40 metal yüzeylere tamamıyla yayılarak mikroskopik gözenekleri dahi kaplar . Meydana Gelen bu tabaka ve WD – 40”ın nem atıcı yöntemi yardımı ile metal yüzey üzerinde neme ve öbür pas oluşturucu maddelere karşı savunma sağlar .

Metal düzenli bir şekilde kullanılıyorsa , savunma devam edecektir . WD – 40 yöntemi hiçbir aşındırıcı madde içermeksizin bir sürü kalın tabakalı gres yağı ve kiri , etiket ve yapıştırıcı madde kalıntılarını yüzeyden tamamıyla temizler . Ayrıcı meydana getirdiği film tabaka ile çürüme ve paslanmaya karşı korur . WD – 40 yüksek çekim özelliği yardımı ile muhtevanında bulunan yağlayıcı maddelerin tüm yüzeye yayılarak hareketli parçalara mükemmel bir şekilde tutunmasını sağlar . WD – 40 silikon veya toz ve kir toplayıcı rastgele bir katkı maddesi içermediğinden yüzeyde kir tabakası oluşturmaz .

Ürünün Faydaları: Nem atar · Pas çözer· Pastan korur· Temizler· Yağlar

İnceleme Videosu

Sonuç Olarak;

WD – 40, etkili bir temizleyici. Kullanmaya başlayınca farkı hissedeceksiniz.

Hadi Siz De Yorumlayın!

Siz de WD – 40 hakkında deneyimlerinizi paylaşın!

Diğer İncelemeler:

Petlas 205/65 R15 Lastik İncelemesi Petlas 205/65 R15 Lastik İncelemesi
GoldMaster NAV-525 Navigasyon Cihazı İnceleme GoldMaster NAV-525 Navigasyon Cihazı İnceleme
Navitech Rx-A780t Navigasyon Cihazı İnceleme Navitech Rx-A780t Navigasyon Cihazı İnceleme
K-Design Buffolo Serisi Deri Oto Koltuk Kılıfı İnc... K-Design Buffolo Serisi Deri Oto Koltuk Kılıfı İnceleme K-Design tarafından üretilmiş olan Buffolo serisi deri koltuk kılıfı bugünkü inceleme yazımız...
Nokian WR D3 205/55 R16 Lastik İncelemesi Nokian WR D3 205/55 R16 Lastik İncelemesi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süre Doldu. Sayfayı Yenileyin!

error: Korumalı İçerik
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
pornolar