WhatsApp Hesabımı Nasıl Silerim?

22 Nisan 2017 Cumartesi, 11:28
whatsapp
8vtqjifltf69f760b8ae29ecc1b98c Akıllı Telefonlar Cep Telefonları Haberler Telefonlar  WhatsApp Hesabımı Nasıl Silerim?

WhatsApp Hesabımı Nasıl Silerim?

WhatsApp Hesap Silme Nasıl Yapılır?

WhatsApp telefondan nasıl silinir? Silerken kaldırma programı kullanmak gerekiyor mu? Bir başka telefondan WhatsApp silme yöntemleri. WhatsApp nasıl açılır? WhatsApp nasıl kullanılır?

Anlık mesajlaşma uygulamaları arasında kullanıcıların çok fazla ilgisini çekmeyi başaran WhatsApp uygulamasında son dönemlerde tüm indirme sayısı tam olarak 100.000 kullanıcı daha eklenerek uygulamanın büyümesinde bir adım daha atılmış oldu. Diğer bu tarz mesajlaşma programlarında kıyaslandığında bu uygulamanın açık ara farkla önde gitti gözlemleniyor. Yoğun indirme sayısına geri plana atıldığında, hesabını tamamen uygulama içerisinde silmek isteyenlerin akıllarında bazı soru işaretleri bulunuyor. Uygulamayı cihazınızdan kaldırdıktan sonra “kişisel bilgilerim silindi mi?”, “fotoğraflarım yada dosyalarım bir yerde duruyor mu?” soruları kullanıcıların akıllarını karıştırmaya devam ediyor. Bu durumda WhatsApp programını telefonunuzdan kaldır demeniz bilgilerinizi tamamen silmek için yeterli olmuyor.

WhatsApp Hesabınızı Tamamen Silmek İçin Yapmanız Gerekenler

WhatsApp programını telefonunuzdan veya cihazınızda açın, sağ üst bölümde yer alan “Ayarlar” sekmesine veya linkine tıklayın, Ayarlar ekranına geldikten sonra, “Hesap” linkine tıklayın. Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra karşınıza çıkan menüde “Hesabımı Sil” seçeneği çıkacak bu seçeneğe tıklayın. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra telefon numaranızı sisteme girmeniz ve ardından onaylamanız istenecek. Bu onaylama işlemlerini gerçekleştirdikten sonra hesabınız tamamen kalıcı olarak kaldırılmış ve silinmiş olacak. Sonradan WhatsApp uygulamasını yüklemeye karar verecek olursanız, size uyumlu bir uygulamadan tekrardan cihazınıza indirerek kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

WhatsApp Uygulaması

Sadece Google Play Store uygulaması üzerinden 1 milyar kadar bir indirme hedefine ulaşan WhatsApp programı, programı kullanan kişilerin belirli bir süre sonra kaldırma istekleri ile karşılaşması kaçınılmazdır. Cep telefonunuzdan ya da farklı bir cihazlardan indirim işlemlerinin ardından “kaldır” işlemini seçtiğinizde hesabınız tamamen silinmiş olmuyor. Dosyalarınız, fotoğraflarınız ya da konuşmalarınız uygulama içerisinde kaldığı için, hesap silme işlemi tam anlamıyla gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu işlemleri resimli olarak İnternet üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

WhatsApp hesabınızın nasıl silineceğini yönergelerle yapmak içi buradaki talimatları izleyebilirsiniz.

WhatsApp ı Android telefonunuzdan silmek için bunları da yapabilirsiniz.

Diğer İncelemeler:

Xiaomi Mi 6 Ceramic Akıllı Telefon İnceleme Xiaomi Mi 6 Ceramic İnceleme Apple, Samsung gibi lider markalara gösterilen ilgi diğer telefon markalarına kıyasla oldukça fazladır. Yüksek fiyatları...
Apple iPhone 6S 64 GB Cep Telefonu İnceleme Apple iPhone 6S 64 GB Cep Telefonu İnceleme
Apple iPhone 7 Plus Telefon İncelemesi Apple iPhone 7 Plus Telefon İncelemesi Apple'ın yeni iki yeni yıldızından biri olan iPhone 7 Plus inceleme konumuz.iPhone 7 cihazının yanı sıra s...
Casper Via M1 Cep Telefonu İnceleme Casper Via M1 Cep Telefonu İnceleme
Huawei G8 Cep Telefonu İnceleme Huawei G8 Cep Telefonu İnceleme

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süre Doldu. Sayfayı Yenileyin!

error: Korumalı İçerik

Binlerce ürün incelemesi arasından hangi ürünü incelemek istersin ?

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
pornolar