WhatsApp İpuçları Ve Püf Noktaları

03 Nisan 2017 Pazartesi, 22:16
whatsapp bilinmeyen özellikleri
8vtqjifltf69f760b8ae29ecc1b98c Akıllı Telefonlar Cep Telefonları Elektronik Haberler  WhatsApp İpuçları Ve Püf Noktaları

WhatsApp İpuçları Ve Püf Noktaları

WhatsApp ın hiç bilinmeyen özellikleri neler? Hangi özellikleri kullanarak WhatsApp ı daha yararlı hale getirebilirsiniz? WhatsApp ın gizli özellikleri.

WhatsApp şuanda milyarlarca kullanıcı ile en yaygın yazışma ve paylaşım uygulaması. Cep telefonlarındaki sms uygulamasını yerine alan uygulama kolay kullanımı, sürekli yeni getirdiği özellikleri ile kullanıcı sayısını daha da arttırıyor. Yeni gelen uygulamalar ile sadece yazışma amaçlı yoluna çıkan WhatsApp görüntülü konuşma, anlık paylaşım vb. özellikleri de bünyesine kattı. WhatsApp kullanıcı sayısı bu kadar fazlayken hala bilinmeyen ya da bilinse de çok uygulanmayan bazı özellikleri sahip. Bu WhatsApp özellikleri yeri geldiğinde oldukça kullanışlıdır.

WhatsApp’ın Çok Kullanılmayan Yararlı Özellikleri

Whatsapp tüm mesajlaşmaları kayıt altında tutmanızı ve yok olmasına engel bir uygulamaya sahip. Telefon numaranızı değiştirmek istediğinizde yeni numaranızı ayarlarından kolayca değiştirebilirsiniz. WhatsApp uygulamasında bunu yaptığınız anda program tüm yazışmaları sizin için kayıt altına alıyor, istediğiniz zaman geri yükleyebilirsiniz. WhatsApp engelini anlaya bilirsiniz. Sürekli konuştuğunuz bir kişinin profil resim yok olduysa WhatsApp giriş çıkış saati çıkmıyorsa bu engel yediniz demektir.

Siz de aynı engeli koyabilirsiniz. Whatsapp kullanıcı isteklerine göre kendini geliştiren bir uygulama. Eskiden herkesin görebildiği son giriş saati profil resim gibi durumlar artık kullanıcının tercihi ile sonlandırılabilir. Görüntülü konuşurken internet kotasından korkuyorsanız, WhatsApp bunun sınırlandırılmasına ayarlardan imkan sağlıyor. Aynı zamanda gelen resimlerin otomatik inmesini de durdurabilirsiniz. Sms ve diğer tüm yazışma yöntemlerinde en çok korkulan durum o zamana kadarki tüm mesajların yok olup gitmesi. Bir telefon hafızasıyla aylarca toplanan yazışmalar gidebilir. Eğer Whatsapp konuşmaları kayıt altına aldıysanız ne olursa olsun hesabı her silip açtığınızda her şey olduğu yerden devam eder.

WhatsApp İle PDF Gönderme

Herkesin çok bilmediği bir özellik PDF vb. formattaki şeylerinde WhatsApp ile gönderilebilmesi. Bunun için Whats Packed indirmeniz yeterli.

 

Diğer İncelemeler:

Ramtech Leon Mini Scart Uydu Alıcı İnceleme Ramtech Leon Mini Scart Uydu Alıcı İnceleme
Mystic Powerful System Masaüstü Bilgisayar (Deskto... Mystic Powerful System Masaüstü Bilgisayar (Desktop) İnceleme
Ibm Express X3250 Masaüstü Bilgisayar (Desktop) İn... Ibm Express X3250 Masaüstü Bilgisayar (Desktop) İnceleme
Hometech Ultra Tab 8 Plus Tablet PC İnceleme Hometech Ultra Tab 8 Plus Tablet PC İnceleme
Canon i-Sensys MF212w Lazer Yazıcı İnceleme Canon i-Sensys MF212w Lazer Yazıcı İnceleme

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süre Doldu. Sayfayı Yenileyin!

error: Korumalı İçerik

Binlerce ürün incelemesi arasından hangi ürünü incelemek istersin ?

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
pornolar